درباره شرکت ما

شرکت سامانه پرداز ،یکی از تخصصی ترین مراکز ارائه کننده خدمات و محصولات سیستم های کنترل مولد های دیزلی،گازسوز و دوگانه سوز بوده و با بهره گیری از کادر فنی متخصص و مجرب خود،توانسته سهم قابل توجهی از صنعت کشور را به خود اختصاص دهد.

محصولات ComAPبا طراحی پایه کشور آمریکا  و بر اساس آخرین استاندار های معتبر اروپا و آمریکا و سیستم تضمین کیفیت ISO 9001 در جمهوری چک تولید می شود.

اعضای تیم

۰
تیم با تجربه

در حال رشد

۰ %
رشد روزانه تجارت

مشتریان

۰
مشتریان راضی

پروژه ها

۰
تعداد پروژه ها

خدمات مهندسی

امکانات ساخت تابلوی این شرکت: ۱) دستگاه های متعدد خم و برش اتوماتیک ورق ۲) کوره اختصاصی رنگ ۳) انواع قالب های سمبه و ماتریس۴) تجهیزات کامل جهت مونتاژ تابلو های مختلف

کنترل و اتوماسیون صنعتی

یکی از بخش های فعال در شرکت مهندسی سامانه پرداز واحد کنترل و اتوماسیون صنعتی می باشد .ارائه خدمات طراحی، اجراو راه اندازی، نگهداری و پشتیبانی پروژه های اتوماسیون صنعتی اصلی ترین محورهای عملکرد این واحد می باشد و این امر جز با انجام هر پروژه با بهترین سطح و همراه با جلب رضایت مشتری مقدور نبوده. طراحی و اجرا سیستم های کنترل مبتنی بر PLCوIPCمیباشد

انواع تابلو های ساخت این شرکت

۱) تابلو های توزیع ۲) تابلو های بانک خازنی ۳) تابلو های ژنراتور ۴)تابلو های کنترل و میزهای اپراتور ۵) تابلو های PLC و مانیتورینگ ۶) کوبیل های فشار متوسط (۳-۳۳KV)7) تابلو های MMIC و .............

اخد نمایندگی

شرکت مهندسی سامانه پرداز همچنین با دارا بودن نمایندگی از شرکت هایی نظیر Beijer Electronics سوئد (سازنده انواع تجهیزات HMI)،HC تایوان (سازنده انواع ترانسدیوسر و ترانسمیترهای صنعتی و سایر تجهیزات اتوماسیون شبکه قدرت) و FATEK(سازنده PLC) توانسته در زمینه تامین تجهیزات کنترل و اتوماسیون صنعتی بخشی از نیاز های کشور را در این خصوص تامین نماید.

کنترل و اتوماسیون دیزل ژنراتور

بخش کنترل واتوماسیون دیزل ژنراتور در شرکت سامانه پرداز، با فعالیت گسترده در زمینه مولد های دیزلی و گاز سوز،توانسته سهم قابل توجهی از صنعت کشور رادر این زمینه به خود اختصاص دهد

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شرکت مهندسی سامانه پرداز سعی دارد جهت رسیدگی مناسب به تمام درخواست ها از روش های مختلف برای پاسخگویی و ارتباط با واحد های پشتیبانی استفاده کند و شما همراهان گرامی می توانید از طریق فرم ایجاد شده در سایت با ما در ارتباط باشید .توجه داشته باشید که کاربران باید عنوان موضوع پشتیبانی خود را دقیقا متناسب با موضوع انتخاب و ارسال کنند.

سامانه

نمایش پارامترهای اساسی پروژه

مجموعه اجرا شده در نیروگاه گازی فردوسی ،بعنوان سیستم تغذیه پشتیبان بارهای الکتریکی جانبی توربین های گازی نیروگاه در زمان Black Out واحد های مورد نظر می باشد .
تجهیزات شرکت های Com Ap و GAC
ارتباط سیستم کنترل دیزل ژنراتورها با DCS نیروگاه
سیستم مانیتورینگ
وضعیت کلید های پست و ژنراتورها

همکاران ما

بازدیدها: 81

شرکت مهندسی سامانه پرداز

با بهره گیری از کارگاهی مجهز بخش مهمی از فعالیت خود را در زمینه ساخت تابلو های برق ساماندهی نموده است.کارگاه مذکور علاوه برآنکه تابلو های مورد نیاز شرکت در پروژه های خود را تامین می نماید،سفارش ساخت تابلوهای مورد نیاز سایر شرکت ها و واحد های صنعتی را نیز پذیرا می باشد .

اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی،حد فاصل چهار راه گلزار وچهار راه ملک ساختمان بین الملل،طبقه سوم ،واحد7
شنبه - پنجشنبه: 8:00-18:00
info@samanepardaz.com
32686247 (031)
2669384- 32665237- 32680201 (031)